نصب و راه اندازی دوربین مداربسته

در دوربین های دیجیتال به دلیل وجود سیستم پردازش اطلاعات، شما می توانید به کمک یک دستگاه NVR اطلاعات زیاد و کاملا متفاوتی را از دوربین های خود استخراج کنید. بهترین راه این است که بهصورت مرتب بررسی کنید که تولیدکننده نسخه جدید را ارائه داده است یا خیر و در صورت وجود نسخه جدید Firmware دستگاه را ارتقاء دهید. باید در نظر داشته باشیم که در مواردی یک تیم فنی برای بررسی و حل مشکل نیاز است و این به این دلیل است که در برخی موارد مشکل پیچیدهتر از چیزی است که فکر میکنید. همانطور که میدانید دوربین مداربسته به منظور نظارت بر هر چیزی که در دیدش قرار دارد ، عکس و فیلم و در برخی مدل ها صدا را هم ضبط میکند. مدل دوربین مداربسته بی سیم دیگری نیز وجود دارد که با کمک تجهیزات جداگانه ای بدون نیاز به اینترنت عمل می کنند. امروزه یکی از دغدغه های مردم، عدم تمایل به وجود هرگونه سیم ارتباطی است.

لذا لازم است پیش از خرید و اقدام به نصب دوربین مداربسته، زاویه دید مناسب خود را در نظر بگیرید. این که لنز دوربین مداربسته شما تا چه مساحتی از محیط را در محدوده تصویربرداری قرار میدهد و در واقع زاویه دید آن چقدر است. مایلسایت یک ارتباط نزدیک و بر اساس اعتماد را با همکاران، نمایندگیها و فروشنده های خود در سراسر دنیا برقرار نموده است.بر اساس روح مشتری مدارانه، این شرکت پشتیبانی تکنیکی و خدمات پس از فروش فوری را ارائه میدهد.در نتیجه شما اطمینان خاطر داشته باشید که با یک شرکت بسیار قابل اعتماد در حال همکاری میباشید. برندهای معتبر دارای ضمانت برای محصولات خود میباشند و در صورت بروز مشکل بهصورت رایگان دوربین مداربسته را تعمیر میکنند. ممکن است دوربینهای مداربسته از برندهای ناشناخته در ابتدا ارزانتر باشند اما به دلیل این که پکیج این دوربینها معمولاً کامل نیست برای نصب این دوربینهای مداربسته باید لوازم و تجهیزات ضروری را جداگانه خریداری کنید که ممکن است هزینه بیشتری در مجموع صرف کنید اما دوربینهای مداربسته از برندهای معتبر دارای پکیج کامل میباشند و نیازی به خرید تجهیزات بهصورت جداگانه ندارید. این دوربینها کمی گرانتر از دوربینهای مداربسته از برندهای ناشناخته میباشند.

در این زورگیری خشن، دزدان که با مقاومت مرد جوان روبرو شدند چندین ضربه چاقو به او وارد کرده و دست و کتف او را زخمی کردند، اما مرد جوان کیفش را در اختیار دزدان قرار نداد. این وسیله به شما کمک میکند که وقتی مثلا در کارخانه یا محل کسب خود نصب کرده اید و آنجا حضور ندارید توسط موبایل خود تصاویر را تماشا کنید و مطلع گردید آنجا چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است . با مراجعه به این بخش میتوانید راهحلهای مربوط به حل مشکل خود را پیدا کنید. هر زمان احساس کردید که برای تأمین امنیت احتیاج به نصب دوربین مخفی در منزل دارید، کافی است به شرکتها یا نمایندگیهای فعال در این زمینه مراجعه کرده یا از طریق سایت سنجاق شماره نصاب دوربین مداربسته را تهیه کرده و با آن متخصص تماس بگیرید. مهم نیست که در چه ساعتی از روز باشد، همیشه تصاویر با کیفیت ارائه می دهند.

پیشنهاد میکنیم برای تسلط بیشتر مقاله “علت تار بودن تصاویر دوربین مدار بسته ” را مطالعه نمایید. بحث امنیت در زندگی مدرن بیش از پیش اهمیت یافته و ساختمانهای امروزی مجهز به امکانات مدرنی هستند که شرایط را برای سرقت و جرایم این چنینی دشوار میکنند. ماکت دوربین مداربسته CCD مدل S1 دارای یک پایه نصب بر روی خود است که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به سادگی با استفاده از آن ، دوربین را در محل مورد نظر خود نصب کنید. ماموران پلیس با حضور در محل سرقت تحقیقات خود را آغاز کردند، اما متوجه شدند که سرنخی از محل سرقت به کشف این پرونده کمک نمیکند، بههمین دلیل تحقیقات خود را روی کارتهای بانکی سرقتشده مرد جوان متمرکز کردند. به خاطر داشته باشید که بازنشانی به تنظیمات کارخانه تنظیماتی را که انجام دادید و تاریخچه را پاک میکند بنابراین بعد از ریست کردن دوربین مداربسته ویژگیهای موردنیاز را مجدداً فعال کنید. داخلی یا بیرونی: دوربینهایی که برای نصب در بیرون ساخته نشدهاند به سرعت با قرار گرفتن در معرض بارندگی و رطوبت خراب میشوند، بنابراین مطمئن شوید که درست انتخاب میکنید. بیشتر دوربینهای مداربسته دارای پشتیبانی فنی رایگان میباشند بنابراین اگر نتوانستید مشکل را خودتان حل کنید میتوانید به پشتیانی فنی ایمیل بزنید و از آنها راهحل مشکل خود را بپرسید.

در این فیلم زورگیران خشن در روز روشن با استفاده از اسلحه زنی را تهدید کرده و بهزور تمام طلاهای او را سرقت کردند. اگر با دوربینهای مداربسته آشنایی و یا از آنها استفاده کرده باشید حتما نام هایک ویژن را شنیدهاید. دوربین مداربسته هایک ویژن، به خصوص دوربینهای بولت هایک ویژن در ایران به عنوان یکی از بهترین مارکهای دوربین مداربسته شناخته میشود. انواع دوربین مداربسته در مدلها و کاربردهای متنوع وجود دارند. آنچه که بسیاری از مردم نمی دانند این است که انواع مختلفی از دوربین های مدار بسته متناسب با موقعیت ها یا شرایط مختلف وجود دارد و انتخاب دوربین مناسب برای کاربرد مناسب واقعاً حیاتی است. اما در دوربینهایی که این قابلیت را ندارند از میکروفنهای خارجی استفاده میشود. اما در فضای خارجی با شرایط مناسب نیز میتوان از آن استفاده کرد. چه کسی دوربین مدار بسته را اختراع کرد؟

IP یکی از انواع دوربینهای مداربسته است که ارتباطات با آن از طریق کابل شبکه یا WIFI (وای فای) صورت میگیرد. کابل برق از یک طرف به دوربین و از طرف دیگر به منبع تغذیه DC وصل می شود. بهتر است مکانهای مناسب و مهم برای نصب دوربین مداربسته در منزل یا دیگر ساختمانها را بشناسیم. نصب دوربین مخفی کوچک در منزل تفاوت عمدهای با نصب دوربین مداربسته در ساختمانهای اداری دارد. دوربین مداربسته مخفی در مدلهای سیم دار یا بیسیم در بازار موجود است. امروزه بسیاری از دوربین های مدار بسته هایک ویژن قابلیت انتقال تصویر روی دستگاه دی وی آر را ممکن کرده اند .

علاوه بر آن هرچند وقت یکبار باید دوربین مداربسته را بررسی و از آن مراقبت و نگهداری لازم را به عمل آوریم تا عمر آن طولانیتر شود و همچنین بتواند مانیتورینگ مداوم و مستمر را انجام دهد. این قابلیت در دوربینهای مداربسته به کار میرود و کمک میکند تا دوربین بتواند مکان حسگر تصویر را تغییر داده و فکوس بهتری انجام دهد. دوربینهای مدار بسته آنالوگ کیفیت تصویر متفاوتی دارند که میتوانید با توجه به نیاز خود برای نصب دوربین مداربسته نسبت به خرید دوربین آنالوگ با کیفیت مدنظر اقدام نمایید. از نصب دوربینها در مایملک همسایگان، دستشویی و یا مکانهایی که مردم از داشتن یک حریم شخصی مناسب لذت میبرند، خودداری کنید.

اما ما تلاش کردیم در این مطلب لیست کاملی از تجهیزات دوربین مداربسته که برای نصب و راهاندازی نیاز است معرفی کنیم. همچنین دوربین به کابل دیتایی نیاز دارد که کیفیت سیگنالهای ویدئویی را افزایش دهد. هر دوربین مداربسته، سیگنالهای دریافتی توسط لنز خود را از طریق کابل به دستگاه ذخیرهساز انتقال میدهد. هر دوربین مداربسته، امکانات و ویژگیهای مربوط به خود را دارد و کاربری فضاها نیز در انتخاب دوربین بسیار تعیین کننده است. حکم زورگیری در قانون مشخص است اما اینکه پای چوبه دار بروی یا فقط چند سالی در زندان بمانی به انتشار فیلم لحظه سرقت یا اینکه از چه کسی زورگیری کنی بستگی دارد. مکان مناسب را مشخص کنید. دوربین مدار بسته بولت قابلیت گردش ندارد ولی در عوض می تواند فواصل طولانی را پوشش دهد.

همچنین لازم است دوربین در جایی نصب شود که در دسترس افراد متفرقه نباشد. انواع کابل دوربین مداربسته وجود دارد که به کیفیت انتقال تصویر دوربین کمک میکند. عمدتا، دوربینها دارای دو نوع کابل هستند. دوربین خودرو از نظر ظاهری دارای دو نوع آینه ای و معمولی می باشد . همانطور که میدانید دوربین های مداربسته به دو نوع آنالوگ و دیجیتال (یا شبکه) تقسیم می شوند. البته اینها تنها سرقت و زورگیری خشن در تهران طی ماهها و سالهای گذشته نیست و پیش از این نیز چندین سرقت به عنف و زورگیریهای خشن رخ داده است که در ادامه به مهمترین آنها اشاره میکنیم. موتورسواران که چاقو به دست داشتند از پیرزن خواستند هرچه طلا دارد در اختیار آنها قرار دهد و با ایجاد رعب و وحشت النگوهای او را مورد سرقت قرار داده و خیلی زود متواری شدند. دما، نحوه اتصال و وضوح از جمله معیارهای کلیدی هستند که هنگام انتخاب یک مانیتور دوربین مدار بسته باید در نظر بگیرید. اطمینان حاصل کنید که یکی از آنها را با وضوح بالا دریافت کنید. و دستگاه NVR که برای دوربینهای تحت شبکه یا IP استفاده میشود. دوربینهای دید در شب برای استفاده در فضای بیرونی و شب که نور تقریباً وجود ندارد، ایدهآل هستند.

محصولات این شرکت شامل طیف کامل و وسیعی از انواع دوربینهای آنالوگ و تحت شبکه، دستگاههای ضبط تصاویر آنالوگ، ذخیرهسازهای تحت شبکه و… چیزی به نام پک کامل دوربین مداربسته وجود ندارد! به همین علت محدودیتی در استفاده از دوربین های مداربسته با کیفیت بالا وجود ندارد. اما در دوربینهای دید در شب دوربین مداربسته این قابلیت را دارند که بدون نور نیز تصویر ضبط کنند. نکته دیگر که هنگام نصب دوربین و تعیین موقعیت قرارگیری آن باید در نظر داشته باشید، این است که موقعیت نصب دوربین مدار بسته نباید در معرض تابش نور مستقیم خورشید باشد. نکته: اگر پک دوربین مداربسته ip، از قابلیت POE پشتیبانی کند، دیگر نیازی به کابلکشیهای آداپتور در پروژه نیست. هرکس تصویر دوربین جدید را میبیند از خرید یا داشتن دوربین قدیمی منصرف می گردد. شرکت داهوا، به صورت مستمر روی تکنولوژیهای جدید کار میکند.

انتشار این فیلم موجی از اعتراضات مردم را نسبتبه نبود امنیت در پی داشت، اما چند روز بعد سارقان دستگیر شدند و درحالحاضر در زندان به سر میبرند. چند ماه بعد از حادثه خردمند، اینبار فیلمی منتشر شد که دو زورگیر در زیرگذر سهراه امینحضور قصد دارند از یک شهروند با تهدید چاقو کیفش را سرقت کنند. تحقیقات پلیس نشان میداد دو راکب موتورسیکلت که همراه زورگیران در صحنه سرقت حضور داشتند دو برادر اهل یکی از استانهای مرزی هستند و قصد دارند بهزودی از طریق همان استان به خارج از کشور فرار کنند. ۴ زورگیر خشن به سمت هاشم بیک زاده در خیابان مطهری تهران رفته و با تهدید سلاح سرد موفق شدند اموال با ارزش این فوتبالیست سابق را سرقت کرده و به راحتی از محل فرار کنند.

اتصال به اینترنت با بهترین مودم برای دوربین مداربسته، این امکان را به کاربران می دهد تا در هر موقع از شبانه روز بتوانند همهچیز را کنترل سایت hilook-cctv کنند. همچنین برای اتصال دوربین وایرلس یا اتصال دستگاه ذخیرهساز به اینترنت، از مودم استفاده میشود. در بازار ایران کدام یک از دوربین های مداربسته مناسب تر هستند؟ برخی از برندهای برتر جهان در حال حاضر در بازار ایران به علت بحث تحریم ها و تولید کالای ایرانی کمرنگ شده اند. لیست قیمت دوربین مداربسته داهوا یکی از مهمترین مزیت های رشد داهوا در سراسر جهان است. دوربین مداربسته مخفی سیم دار از طریق کابل به یک دستگاه ضبط کننده مانند تلویزیون یا وسایل ذخیرهسازی اطلاعات متصل میشود. حالت سوم نصب دوربین مدار بسته نیز مدارها و کابل کشی آنها نیز کاملا به صورت بی سیم انجام میشود. درحالیکه دوربین مداربسته بیسیم (دوربین مداربسته تحت شبکه) به وایفای کاربر متصل شده و به او این امکان را میدهد که از هر جایی فیلم را ببیند. یکی از خوبیهای آن این است که برای افرادی که دارای کیوسک، مغازه و غیره هستند مناسبتر است. این سوال یکی از رایج ترین سوالات افرادی است که قصد آموزش نصب دوربین مدار بسته را دارند.