سقف کاذب اجرا و طراحی سقف کاذب+ قیمت 4 مهر 1401

و یا اگه یک لامپ معمولی هالوژن و یا سیلندری به این نوع سقف نصب بشه، اینطوری احساس میشه که یک نورپردازی سقف زیبا داریم و فضا رو خیلی متمایز از یک لامپ معمولی می‌کنه. پس اگه می‌‌خواین یک نورپردازی لوکس نوآورانه و با نمای زیبا در محیط زندگی خودتون ایجاد کنین؛ این طرح یک جایگزین خوب برای چراغهای پرهزینه محسوب میشه. اگه این سقف رو می‌پسندین و محیط شما اداری نیست ناراحت نباشین. زمینه اصلی کارتان رو یک سقف دیگه انتخاب کنین، بعدش سقف گریلیوم رو با اون سقف ترکیب کنین. ضمناً این سقف، در رده سقفهای گرانقیمت است اما نه خیلی گران. جهت نصب سقفکاذب دستشویی از انواع سقف های ضد آب استفاده می شود.

فیبر معدنی، فایبرگلاس، فلز و چوب در ساخت این نوع سقف استفاده می شود. در برخی مکان ‌های عمومی که تأسیسات، لوله کشی و سیستم ‌های روشنایی سقف دائما دچار مشکل می شوند و نیاز به رسیدگی، تعمیر و تعویض دارند، بهتر است از سقف های کاذب آلومینیومی استفاده کرد. در ساخت و ساز با توجه به نوع کاربری سازه، انواع مختلفی از سقف طراحی می شوند که برای آشنایی با آن ها می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید. نصب عایق های حرارتی و اجرای سازه کاذب بدون هیچ نوع درز می تواند انتقال حرارت را کاهش دهد.

  • اما دقت شود که این نوع سقف به علت سنگینی که دارد نصب راحتی ندارد، که همین موضوع باعث بالا رفتن قیمت خرید آن میشود.
  • رنگ آمیزی سقف مطابق با رنگ کفپوش می تواند تلفیق و نما زیبایی در طراحی و دیزاین داخلی ایجاد نماید.
  • اغلب سقف‌های کاذب، به نوعی عایق صوت هستند، ولی منعکس کننده صوت نیز هستند و ممکن است شما بخواهید صدا در کل منعکس هم نشود!
  • نکته حائز اهمیتی که در زمینه زیرسازی این نوع سقف‌ های کاذب وجود دارد، این است که به شکل سپری و یا سپر فولادی اجرا می‌ شوند و سپس ورق‌ های آزبست و سیمانی بر روی آن ‌ها قرار داده می ‌شوند.

این سقف‌ها بیشتر جنبه زیبایی دارند و هماهنگ با دیگر المان‌های دکوراتیو بنا، طراحی می‌شوند. البته پنل‌های گچی پیش ساخته نیز تو خالی بوده و وزن خیلی کمتری دارند. اما استفاده از کناف کاری سقف به دلایل مهم دیگری نیز انجام می‌شود.

سقف کاذب ترکیبی چیست؟

این سیستم سقف كاذب به دلیل کاربرد شیشه در آن، قابلیت نورپردازی از پشت را داراست. از آنجایی که غالبا وزن این نوع سقف بیشتر از سایر انواع سقف های كاذب می باشد، از این رو رعایت موارد ایمنی، هم در زیرسازی و هم در نصب سقف کاذب شیشه ای الزامی است. به طور کلی از مزایای اجرای سقف کاذب شیشه ای می توان به نصب آسان، سازگاری محیط زیستی، مقاومت در برابر رطوبت، طرح و رنگ متنوع و امکان نورپردازی ویژه اشاره نمود. سقف کاذبو دیوار کاذب درمنزل همان قدر اهمیت دارد که‌ در محیط های اداری و تجاری از اهمیت بالاتری برخوردار است.

سقف کاذب کناف ایران

تصمیم گرفته‌ایم‌ که خرید شما را بی واسطه انجام دهیم و تمامی متریال مربوط بهسقف کاذبو دیوار کنافهمچون خود تایل های سقفی و نیز سازه GST آن رابه صورت مستقیم در رنگ بندی گوناگون و مختلف به‌ شما عزیزان، پیمان کاران ساختمان عرضه مستقیم داشته باشیم . بنابراین کیفیت درجه یک رابرای‌خود اولویت قرار خواهیم داد و نیز داشتن قیمت استثنایی کاملا پایین و ارزان تر نسبت به شرکت های سقف کاذب با توجه به‌ بودجه ریالی شما خریداران به‌عنوان سروران شرکت را مد نظر خودداریم. برای اجرای سقف کاذب اول از همه باید بدانیم ارتفاع سقف کاذب چقدر است اعتماد به سقف کاذب کار داشته باشیم تا آن را به نحو احسن انجام دهد وقتی به نصاب اعتماد می کنیم کار به خوبی پیش خواهد رفت. چهار نواع ازانواع سقف کاذب صنعتی را امروز برای شما نام خواهیم برد .انواع سقف کاذب ضد رطوبت pvc, سقف کاذب گچی، آلومینیومی، آکوستیک، امروزه این سقف ها در ساختمان، مغازه ، فروشگاه ، ایده های زیادی برای طراحی سقف کاذب آشپزخانه و دکوراسیون داخلی وجود دارد. باید تا حدی آشنایی با سقف کاذب داشته باشیم که بتوانیم استانداردهای سقف کاذب را رعایت کنیم. این مدل از یک بخش اصلی که متشکلاز چهار تیغه فولادی است، تشکیل شده است و قسمت های فرعی آن نیز با چوب پوشانیدهمی شود.

فروش انواع سقف کاذب

سقف کاذب اجرا و طراحی سقف کاذب+ قیمت 4 مهر 1401 تایل سقف یکی دیگر از نمونه های سقف‌های کاذب به حساب می‌آید که روشی اجرایی مشابه با کناف را دارا می‌باشد. به سه گونه می‌شود تعریف کرد نخست این نوع سقف کاذب به تنهایی کار شود و دیگری در سقف‌های ترکیبی و در آخر این سازه را در نما هم می‌شود بکار برد (نمای داخلی ساختمان و نما خارجی ساختمان). برای اجرا چنین سقفی، طرحی مناسب با سازه‌های سقف کاذب الزامی است.