خرید دوربین مداربسته در مشهد

شرکت هایک ویژن چین و کمپانی TVT از شرکتهای پیشتاز در تولید انواع دوربین مداربسته آنالوگ هستند. مفهوم Main Stream و Sub Stream توسط شرکت پیشرو هایک ویژن معرفی شد و توسعه پیدا کرد. با توجه به تعداد و نوع آنها مشخص خواهد شد. این تکنولوژی به خاطر هزینههای بالا هنگام تولید و نداشتن شرکتهای تولید کننده از صنعت امنیت کنار گذاشته شد. از این رو استفاده از نویز گیر و کابل هایی با کیفیت بالا می تواند در جلوگیری از این اتفاق نقش بسزایی داشته باشد. در DVR انواع دوربین مداربسته آنالوگ، کد تصاویر ضبط شده مجدداً خوانده می شود. از همین جهت است که NVR را نمونه پیشرفته DVR محسوب میکنند. به بخش های از این دوربین مداربسته که امکان زوم ، چرخش و گردش را فراهم میکنند اسپید دام میگویند. بی تردید یکی از مهم ترین معایب نصب دوربین مداربسته امکان حک شدن این دوربین ها می باشد. دوربین های بی سیم آنالوگ در کنار سادگی و ارزان قیمت بودن اشکالات زیادی دارند که کاربرد آن ها را محدود می کند. دوربین های دام امروزی معمولا دارای دید در شب IR هستند و این قابلیت تفاوت زیادی در هزینه آنها ایجاد نمی کند.

تهران خیابان آزادی بین شادمان و یادگار امام روبروی شرکت زمزم خیابان باغبان پلاک 3 واحد4 ساعت کار از 9 صبح تا 18 پنج شنبه و جمعه ها تعطیل است. این کد گذاری سبب میشود تا تصاویر ضبط شده با رزولوشن بیشتر و بالاتر به DVR منتقل شود. استفاده از این کاورهای خاص سبب شده تا میزان خرابی در اثر رطوبت و ضربه به حداقل ممکن برسد. از طرفی تولید محصولات جدید توسط سازندگان سیستم امنیتی سبب شده تا احتمال وقوع جرائم کاهش یابد. پس دیگر برای دوربینها مداربسته آنالوگ ممکن نیست تا از تکنولوژیهای AHD-TVL-SDL در سیستم استفاده کنند. شرکت داهوا در مقام دوم برند دوربین های مدار بسته ی جهان قرار دارد .محصولات داهوا با داشتن بالاترین کیفیت های نرم افزاری و سخت افزاری رقیب بسیار قدرتمندی برای بقیه برندهای مطرح جهان است و یکی از فاکتور های تمایز و مهم آن قیمت مناسب نسبت به کیفیت میباشد.

از ضبط تصاویر با فرمتهای تصویری و کیفیتهای مختلف تا قابلیتهای هشداری متنوع، ارتباط با شبکه و بکارگیری نرم افزارهای کاربردی. باشند و در صورت مشکلات امنیتی فیلم های ضبط شده توسط این دوربین های مداربسته را بازنگری کنند. شرکتهای بزرگی در زمینه سیستمهای امنیتی این نوع دوربینها را تولید میکنند که میتوان از آنها اَکسیس (Axis)، داهوا (Dahua)، رستر (Raster) و … این نوع دورین های مداربسته یعنی دوربین دام امکان زوم و چرخش را برای اپراتور ها فراهم میسازند. دوربینهای فضای باز معمولا دارای یک پوشش محافظ روی بدنه و لنز هستند که برای سال ها دوام خواهند داشت. برند هایک ویژن طی 19 سال گذشته توانسته بخش بسیار بزرگی از بازار دنیا را به دست بگیرد.

در تعریفی دیگر رزولویشن به معنای واحد اندازه گیری تصویر می باشد بصورتی که هر چقدر ابعاد تصویر کوچک تر باشد رزولویشن کمتر است و در عین حال هر چقدر ابعاد تصویر بزرگتر باشد رزولویشن نیز بیشتر خواهد بود. اکثر دوربین های مداربسته Bullet دارای بدنهای از جنس فلز بوده، روی دیوار نصب شده و به دلیل شکل خاص کاور (به طور مثال داشتن سایبان) نسبت به دوربین های دام در مقابل بارش باران و برف نسبتا مقاومتر هستند. دوربین های مداربسته بولت دارای این قابلیت می باشند که پوششی محافظی برای آن ها نصب کرد که باعث ضد آب شدن آن ها می شود.

درحال حاضر دوربین های با کیفیت بین 1.3 تا 5 مگا پیکسل به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. چرخش و حرکت این دوربین ها هم از طریق کاربر امکان پذیر است و هم امکان برنامه ریزی نرم افزاری وجود دارد تا دوربین به صورت خودکار بچرخد. این دوربین ها می توانند تصاویر رنگی را در شرایط بسیار کم نور جمع کنند. در واقع ابداع کننده تکنولوژی AHD، کمپانی NEXT CHIP است. این مدل به عنوان اولین تکنولوژی دوربین مدار بسته به حساب می آید. اینکه شما به یک سیستم توربو اچ دی (آنالوگ) و یا یک سیستم تحت شبکه نیاز دارید اولین موضوعیست که در انتخاب دوربین مدار بسته باید مشخص شود . این دوربین ها بیشتر از مادون قرمز IR و مادون قرمز از نمای نزدیک (NIR) استفاده کرده و اشیاء را در شب شناسایی می کنند.نوع لنز و نور ساطع شده ا ز شی یا فرد بر میزان نور مادون قرمز اثر دارد. دوربین های دام معمولا دید در شبی با برد متوسط دارند و در صورت نیاز به برد زیاد برای دید در شب بهتر خواهد بود از دوربین بولت استفاده کنید و یا پروژکتور مادون قرمز در کنار دوربین نصب کنید.

دوربین های مداربسته وایرلس دوربین هایی هستند که امکان انتقال اطلاعات آنها به صورت بی سیم وجود دارد. همچنین برای مثال در مدل هایی مانند DS-2CD2342WD-I سطح کمتری برای اشغال توسط حشرات وجود دارد. تیم مهندسین آریستک به دفتر و یا محل فعالیت شما اعزام می شوند و در طی جلسه ای، کلیه نیازها و اهداف امنیتی شما از نصب تجهیزات دوربین مدار بسته مورد بررسی قرار می گیرد. دوربین مدار بسته بهتر است که روبه روی درب جلویی و پشتی ساختمان باشد یا پنجره های رو به خیابان و کوچه همچنین می توان آن را در اتاق های نشیمن و آشپزخانه نصب کرد یا در راه پله ها، اتاق نگهداری لوازم گران قیمت، اسناد و مدارک مهم و همچنین می توان روبروی در تراس هم نصب کرد.دوربین های مدار بسته ای که بیرون ساختمان نصب می شوند، بهتر است زیر سایه بان قرار بگیرد تا از آسیب نور آفتاب و بارش برف و باران در امان بماند. به این ترتیب که با یک جانمایی درست و انتخاب دوربین مناسب قادر هستیم تا سطح پایش دائمی از محیط هدف داشته باشیم. دوربین های مدار بسته انواع مختلفی دارد که برای انتخاب آن ها باید به کاربرد ، مکان ، نوع مناسبتی ، شرایط جوی و …

همچنین کاربرانی که ملزم به استفاده از دوربین مداربسته در تاریکی شب هستند می توانند از طریق این سایت از قیمت دوربین مداربسته دید در شب یا دوربین مداربسته مادون قرمز آگاه شوند. بعضی ضبط کنندههای شبکه که به نام NVR یا Network Video Recorder شناخته میشوند، دارای قابلیتی به نام Automatic Network Replenishment هستند. این دستگاه ذخیره ساز با نام دی وی آر شناخته میشود. در کارخانجات صنعتی نیز از دوربینهای مداربسته در محلها یا مراحلی از کار که حضور فیزیکی انسان خطرناک، دشوار و یا حتی غیرممکن است نیز بهره گرفته میشود. علت نام گذاری این دوربین به دام یا گنبدی به خاطرنیم دایره ای بودن پایه ی نگهدارنده آن است. دوربین مداربسته وسیلهایه که توسط اون میتونید به ضبط تصاویر در جهت اهداف نظارتی و شخصی بپردازید. SDL انتقال ندادن تصاویر در مسافتهای بیشتر از ۱۰۰ متر بود.

این دوربین ها به FISHEYE یا چشم ماهی مشهور هستند و تصویری با زاویه ۱۸۰ درجه را ارائه میدهند و روی سقف نصب میشوند و بدلیل زاویه دید وسیع استفاده از آنها امروزه با استقبال فراوانی روبرو شده است. دوربینهای مداربسته آنالوگ حتی اگر بهترین نوع آنها با تکنولوژی بالا انتخاب شوند کیفیت بالایی نخواهند داشت. به همین جهت انتخب نوع متناسب با کاربری ما بسیار حائز اهمیت است. از طرفی قابلیت نصب راحت برای دوربین های مدار بسته بسیار اهمیت دارد. نقطهای که برای ما اهمیت دارد را منطقه سوژه ROI یا Region Of Interest میگویند. اگرچه این یک عامل بازدارنده جدی برای سرقت نیست، اما برای کمک و شناسایی مجرمانی که فعالیتهای غیرقانونی خود را در خانه یا محل کسبوکار شما انجام میدهند، بیش از اندازه کافی است. پارس ایمن دارای یک تیم فنی مجرب و کاملا فعال است که در سطوح متفاوت (از پروژه های مسکونی و تجاری کوچک تا پروژه های بزرگ) به انجام خدمات نصب و اجرای سیستم مداربسته می پردازد. اطراف محلی که دوربین مدار بسته نصب می شود باید خلوت باشد تا مانع دید گسترده دوربین نشود. وربین های مداربسته دیگری که میخواهیم مورد بررسی قرار دهیم دوربین های مداربسته دید در شب هستند که از LED مادون قرمز بهره میبرند که باعث دید مناسب در فضاهای باز و کم نور میشود.

به این ترتیب کارشناسان نصب دوربین مداربسته شرکت مهندسی صدر بدون تایید و رضایت کارفرما اقدامی نمیکنند. چنانچه در بخشی از خیابان تصادفی رخ داده باشد این رویداد از طریق دوربین های مداربسته قابل تشخیص می باشد به این ترتیب می اوان به سرعت اقدامات لازم را انجام داد. زیرا می توانید اطمینان حاصل کنید که همه چیز به طور صحیح انجام می شود. Triple Stream : در تریپل استریم یا استریم سه گانه شما می توانید بر اساس نیاز ، پارامترهای مربوط به کدک تصویری، فریم ریت و بیت ریت تصاویر استریم شده را تغییر دهید. اگر قصد نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه IP دارید بنابراین باید دوربین های آی پی را توسط کابل شبکه CAT5 یا CAT6 به NVR یا به سوئیچ شبکه وصل نمایید.

مزایا: یکی از مهم ترین ویژگی این نوع دوربین مداربسته داشتن قیمت مناسب می باشد زیرا این دوربین نسبت به سایر دوربین های مشابه قیمت ارزان تری دارد و مقنون به صرفه می باشد. از سادهترین دستگاه مداربسته تولید شده و مقرون به صرفه به شمار میرود که از شرایط خوبی بهرهمند است. تشخیص گم شدن اشیا نیز یکی دیگر از قابلیتهای هوشمند دوربینها با شمار میرود. این مدل دوربین مداربسته برای پوشش تصویر 180 درجه و 360 درجه محیط به کار میرود. دوربین مدار بسته باید در بالاترین نقطه ساختمان نصب شوند، در این صورت دوربین ها از دسترس خرابکاران و سارقان دور می مانند و همچنین منطقه بزرگ تری را پوشش می دهند. همچنین برای دوربین های مداربسته آنالوگ باید کابل کشی انجام شود که باعث زیاد شدن هزینه ها میشود علاوه بر آن این نوع از دوربین ها مسافت و عمق کمی را پوشش میدهد به همین خاطر برای یک فضای بزرگ نیاز به نصب چندین عدد از دوربین های مداربسته آنالوگ میباشد.

اصلیترین تفاوت آن در نوع کد گذاری است؛ که به صورت انحصاری در اختیار شرکت DAHUA میباشد. این دوربین های مداربسته قابلیت این را دارند که در تاریکی شب ، فرد مورد نظر را تا فاصله 180 متری تشخیص دهد. در شرایط آب و هوایی و دمای -۴۰ تا ۶۰ درجه و میزان رطوبت هوای زیر ۹۰ درصد می تواند به خوبی کار کند. در این مقاله دوربین های مدار بسته ضد آب را مورد بررسی قرار می دهیم. در این مقاله کارکرد ها ، ویژگی ها و انواع دوربین های مدار بسته مورد بررسی قرار میگیرد. در این مرحله به یافتن مکان مناسب برای نصب دوربین مداربسته میپردازیم. بنابراین مناسب برای مکان هایی با کاربری خاص هستند و در کاربرد های معمولی کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.

قابلیت PoE این امکان را فراهم میکند که دوربین تحت شبکه، از طریق کابل اترنت نیز تغذیه شده و برق خود را تامین سایت hilook-cctv کند. به طوری که شما میتوانید تصاویر، ولتاژ و برق مصرفی دوربین را با کابل کواکسیال انتقال دهید. همچنین کیفیت تصاویر، تحت تاثیر امواج تداخل یافته با فرکانس دوربین قرار میگیرد. علاوه بر دوربین ها، تجهیزاتی مثل کابل BNC، پایه دوربین، دستگاه گیرنده DVR، دستگاه گیرنده NVR و کابل IP (برای دوربین های تحت شبکه)، مانیتور برای نشان دادن تصاویر ارسالی از دوربین، هارد برای ضبط تصاویر، نورافکن مادورن قرمز (برای دوربین های دید درشب) و… به طوری که میتوان گفت این تکنولوژی به کار گرفته شده، توانایی پوشش دادن بزرگترین ضعف سیستمات امنیتی را دارد. ارائه دادن کیفیت FULL HD با قیمت مناسب سبب شده تا این تکنولوژی مخاطب را به خود جذب کند. اگر قصد خرید دوربین مدار بسته را دارید تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. انواع دوربین ها و کاربردشان در مطلب معرفی انواع دوربین مداربسته، ویژگیها و کاربردهای آنها توضیح داده شده است. در حین اجرای پروژه نصب دوربین مداربسته، ستاد مراقبت از مشتریان آریستک نیز فعالیت های کارشناسان اعزامی خود را به طور مستمر مورد بازرسی قرار می دهد و رضایت کارفرما را در هر مرحله از پروژه بررسی می کنند تا کلیه مراحل خدمات دوربین مدار بسته با بهترین کیفیت ممکن به پایان بپذیرد.