تور عمان تور عمان مسقط-صلاله نوروز 1401 کایت-عمان 777

آیا با مدارک موردنیاز ویزای تور عمان عمان آشنایی دارید؟ برای اطلاعات بیشتر به صفحه مورد مراجعه نمایید. برای حظ بردن از معماری سنتی عمان نیز می توانید راهی بازار سنتی این شهر شوید. آنجا مکان مناسبی است که هم از زیبایی های بصری اش دیدن کنید و هم سوغاتی های عمانی برای عزیزانتان بخرید.

  • اگر بخواهیم از شرایط سفر دریایی از قشم به عمان مختصری برایتان بگوییم به این صورت است که راه دریایی نیز از راه های دیگر برای رسیدن به کشور عمان می باشد.
  • قبر ایشان با 80 سانتی‌متر عرض و 30 متر طول دارای طویل‌ترین قبر جهان می‌باشد.
  • هتل گرند میلنیوم یکی از لوکس‌ترین و شیک‌ترین هتل‌های مسقط است که هر نوع امکانات درجه یکی را برای شما می‌تواند فراهم کند.
  • سلام ایر توانست در سال ۲۰۱۷؛ پانصد هزار مسافر را به نقاط مختلف جهان جابجا کند.
  • قول می دهیم از دیدن موزۀ جالبی که در آنجا وجود دارد و همچنین فروشگاه بزرگی از صنایع دستی و سوغاتی های مختلف عمانی، پشیمان نشوید.
شهرت این ساحل در بین توریستها و خارجیان بسیار زیاد می باشد اما ساحل زیبای دیگری نیز در صلاله وجود دارد که نام آن الدَهاریز است و دسترسی به آن بسیار آسان. پوشش گیاهی جالبی که خاص این شهر است شامل درختان موز و نارگیل نیز می شود که در مناطق دیگر عمان وجود ندارند و شما می­توانید در فصل تابستان با سفر به این ناحیه، از محصولات تازه و استوایی آن بهرمند شوید. در این اقلیم پر آب و خرّم، جای تعجب نیست که در اقصی نقاط آن، شاهد پارک و فضای سبز و انواع گلها و گیاهان باشید. اگر قصد سفر به کشور اندونزی را دارید، قبل از سفر حتما باید ویزای بالی را دریافت نمایید. دیدن موجودات و حیوانات ساکن صحرا هم در این منطقه ممکن است و به علاقمندان به زیست بوم بیایانی، سفر و شب مانی در کویر وهیبه توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رزرو تور تایلند می توانید به کارشناسان لیانا پرواز تماس بگیرید.

آژانس مقتدر سیر تابان

تور لحظه آخری به ویژه در مورد کشورهایی که نیاز به تهیه ویزا ندارند، یک راه خوب برای کاهش هزینه ها محسوب می شود. گاهی آژانس ها پرواز ها را چارتر می کنند و ظرفیت مسافران تکمیل نمی شود یا قیمت ها را با تخفیف های ویژه کاهش می دهند تا مسافران بیشتری جذب کنند. اگر حواس تان به این پیشنهادهای خاص باشد و البته آمادگی رها کردن کار و راهی سفر شدن را داشته باشید، می توانید یک تور با قیمت ارزان تهیه و سفری لذت بخش را به خاطرات تان اضافه کنید. ضمنا در حال حاضر پرواز مسقط، از 4 شهر تهران، شیراز، کیش و چابهار برگزار می‌ شود. این پروازها در روزهای مختلف هفته و توسط چند ایرلاین ایرانی (کیش ایر و آسمان) و چند ایرلاین عمانی (سلام ایر، ایر عربیا و عمان ایر) برگزار می ‌شوند. در نهایت ما در آژانس هواپیمایی نامی گشت سعی کرده ایم با تعریف بسته های مسافرتی مختلف، میزبانی فوق العاده برای روزهای به یادماندنی سفر به این مقصد باشیم.

نرخ تور عمان مانند همه تورهای گردشگری، تحت تاثیر قیمت بلیط هواپیما و هتلی است که در برنامه سفرتان گذاشته شده است. یکی دیگر از عواملی که بر روی قیمت تور عمان موثر است انتخاب آژانس گردشگری عرضه کننده تورهای عمان است. برای مثال امکان دارد در یک روز خاص، دو تور عمان که ممکن است بلیط هواپیما و هتل آن‌ ها یکسان باشد، به دلیل آنکه توسط دو آژانس گردشگری مختلف ارائه کرده اند، قیمت متفاوتی داشته باشند. البته این عامل ممکن است تاثیر چشمگیری بر روی نرخ تورها نداشته باشد و تفاوت قیمتی که ایجاد شده، اندک باشد. تنها با چند کلیک ساده و به راحتی قادر به استرداد بلیط هواپیما خواهید بود و درست بعد از کنسلی بلیط، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت. در آخر نامی گشت سفری لذت بخش و به یادماندنی را برای شما آرزومند است.

تور مسقط از تهران

تور عمان تور عمان مسقط-صلاله نوروز 1401 کایت-عمان 777 1️⃣ لیست کشورهای ممنوعه برای ورود به عمان بودند برداشته شد و همه ملیت ها با شرایط زیر می توانند وارد عمان شوند. 4 .نرخ تور بر اساس پایینترین نرخ پرواز می باشد.نرخ نهایی را با کانتر مربوطه چک فرمایید. با توجه به نوسانات نرخ ارز و پرواز نرخ نهایی را با کانتر چک نمایید.

تور عمان لحظه آخری