اتاق فرار شبحِ بازارچه اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران-آل اسکیپ

اتاق فرار “دلاک “، اولین اتاق فرار تعاملی این مجموعه ست که با اضافه شدن چاشنی تئاتر، شما به عنوان بازیکن یه عضوی از اون سناریو در نظر گرفته میشین که این می تونه برای اونایی که دوست دارن بازیگر بشن، خیلی هیجان انگیز و جذاب باشه. تایم فور فان اولین وب‌سایت تخصصی در زمینه اتاق‌های فرار در ایران است که در سال 1397 به‌عنوان یک استارتاپ فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه تا به امروز توانسته است تأثیر زیادی بر رونق بازی اسکیپ روم داشته باشد. از بخش‌های مختلف این وب‌سایت می‌توان به بخش رزرو بلیط، دسته‌بندی‌ها، شهر‌ها، کامنت‌ها و مجله اتاق‌های فرار اشاره کرد.

این تفریح مهیج از سال ۱۳۹۵ با اتاق فرار نجات شهر، محصول مجموعه اسکیپ‌روم دات آی‌آر وارد ایران شد. تمامی‌ اتاق‌های فرار موجود در جهان یک طرف، بازی اتاق فرار ترسناک در یک طرف دیگر! یکی از هیجان انگیز ترین و چالشی ترین نوع اتاق‌های فرار موجود در ایران و جهان، اتاق فرار‌های ترسناک هستند. اسکیپ روم ترسناک، با افزایش میزان آدرنالین خون، هیجان و زیبایی این بازی مهیج را به بیشترین حد خود می‌رساند و تجربه ای غیر قابل مقایسه را برای شرکت کنندگان به اسکیپ روم کرج ارمغان می‌آورد. تا به امروز بیش از ۱۰۰ اتاق فرار با ژانرهای مختلف معمایی، کارآگاهی، ترسناک، دلهره‌آور و تئاتر تعاملی در تهران افتتاح شده‌اند.

از محبوبترین انواع اتاق فرار می‌توان به اتاق فرار ترسناک، اتاق فرار معمایی و اتاق فرار تعاملی اشاره کرد.اتاق فرار تئاتریا اتاق فرار تعاملی با سبک خاص خود می‌تواند تجربه‌ای خاص برای جمع دوستانه شما باشد. اتاق فرار، تفریح گروهیِ مهیج، فکری و جذابی است که در سال‌های اخیر نه‌تنها در ایران بلکه در دنیا تبدیل به یکی از پرطرف‌دارترین تفریحات بزرگسالان شده است. در این بازی‌ها، شما و هم تیمی‌هایتان، تماشاگر یک فیلم یا بازی کامپیوتری نیستید بلکه در فضایی واقعی، شخصیت اول یا قهرمان سناریویی از پیش تعیین شده هستید. شما به همراه دوستانتان وارد اتاق‌هایی پر از معما می‌شوید که بر اساس سناریوی بازی، دکوراسیون مخصوص به خودش را دارد و می‌تواند در ژانرهای متنوعی مثل اتاق فرار ترسناک، مرموز، تعاملی، پلیسی، جنایی، فانتزی و …

در نهایت این شما و تیم شما است که می‌تواند تصمیم بگیرد که چه ژانری می‌تواند شما را سرحال بیاورد و یک تجربه خاطره‌انگیز را برای شما به ارمغان بیاورد؛ شما هم اگر ژانر جذابی می‌شناسید به لیست معرفی انواع ژانر اتاق فرار ما اضافه کنید. در این سبک از بازی‌ها احتمالا با یک فضای جذاب و مدهوش کننده روبه‌رو می‌شوید، پس نگاهتان را به ماجرا عوض کنید، کنجکاو باشید و به دنبال نشدنی‌ترین راه‌ها بگردید. ژانر این بازی آمیخته با تئاتر تعاملی است ، این ژانر به یکی از محبوب ترین ژانرها مبدل شده است! زیرا علاوه بر تجربه ی یک اتاق فرار دلهره ‌آور، یک تئاتر تمام عیار را نیز مشاهده خواهید کرد .

اتاق فرار خان جان

اتاق فرار (فسخ) ارائه شده توسط مجموعه ، این اتاق فرار در محله پونک واقع شده است. اتاق فرار (آقوام الملک) ارائه شده توسط مجموعه این اتاق فرار در محله بلوارفردوس واقع شده است. در حالت عادی، یک اسکیپ روم استاندارد بین 4 الی 10 نفر نیاز دارد ولی برای بردن بیشترین لذت از بازی، پیشنهاد میکنیم تعداد افرادی که با خود به عنوان همراه می‌برید، بیشتر از نصف حداکثر تعداد مورد نیاز باشد.

معرفی اتاق فرار شبح بازارچه

اتاق فرار شبحِ بازارچه اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران-آل اسکیپ

اتاق فرار (تباهی) ارائه شده توسط مجموعه ، این اتاق فرار در محله سبلان واقع شده است. اتاق فرار (خانه آدام توروگود) ارائه شده توسط مجموعه ، این اتاق فرار در محله نیروی هوایی واقع شده است. اتاق فرار (جنون) ارائه شده توسط مجموعه ، این اتاق فرار در محله شریعتی واقع شده است.

اتاق فرار آتش زاد

شما برای اینکه اتاق فرار مد نظر خود را انتخاب کنید در ابتدا باید ژانر آن را انتخاب کنید. اگر به فیلم های پلیسی علاقه داریدژانر معمایی و پلیسیرا انتخاب کنید یا اگر به فیلم های ترسناک علاقه دارید حتما بازی هایی باژانر ترسناکرا انتخاب کنید. در ادامه چند ژانر اتاق فرار غیر ترسناک رو سعی می کنیم باهم بررسی کنیم ولی توجه داشته باشید که این ژانرها می توانند در کنار ژانر ترسناک باهم تشکیل دهنده ی یک بازی باشند .

  • تجربیاتی که در این اتاق فرار به دست می‌آورید، قطعا با چاشنی هیجان و ترس در آمیخته است.
  • همانطور که در بالاتر نیز اشاره کردیم، انواع اتاق فرار ترسناک تهران دارای ویژگی‌های متنوع و متفاوتی بوده و همین امر باعث می‌شود تا انتخاب و خرید بهترین بلیط اتاق فرار ترسناک برای افراد عادی کاری دشوار باشد.
  • اتاق فرار تعاملی غریبه یکی از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین اتاق فرارهایی است که در ژانر وحشت توسط وایا روم ارائه می‌شود.
  • علاوه بر این دکور بازی میتواند سرنخ و معماها را درون خود جای دهد.
  • زیبایی سناریو اتاق فرار تئاتر تعاملی و چالش کشیدن بازیکن‌ها به عنوان بخشی از بازیگرها، مهم‌ترین ویژگی این اتاق فرار است.